Новий штам COVID-19 на Закарпатті: лікарі припускають, що його могли привезти заробітчани на свята

25.02.2021 08:30 3658 0
Новий штам COVID-19 на Закарпатті: лікарі припускають, що його могли привезти заробітчани на свята

За словами директора Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайла Поляка, ймовірно на Закарпатті циркулює новий штам COVID-19, який могли привезти заробітчани, які приїжджали на свята з-за кордону. Про це він розповів журналістам "Суспільне Закарпаття". Відомо, що на сьогодні реанімація обласної інфекційної лікарні заповнена повністю. Станом на ранок 24 лютого обласній інфекційній лікарні з 90 ліжок для хворих на ковід вільні лише 6.   

"Громадяни, які заїхали на свята з-за кордону, привезли новий штам вірусу, — сказав Михайло Поляк. — Ми здогадуємося, що новий штам вірусу занесений, тому що люди стали хворіти повторно. Тобто, які перехворіли вони повторно захворіли, маючи захист, маючи імуноглобуліни G. Тобто це новий штам вірусу. Він легше передається від людини до людини. І протікання важче".

   Зазначимо, що вперше про мутований COVID-19, яким захворів закарпатець, повідомив ужгородський лікар Віктор Петров. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сотні госпіталізацій ковідних щодня: Закарпаття на межі медичного колапсу Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: COVID-19
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...