Нове покоління злочинців - кіберзлочинці

25.06.2018 22:53 93 0
Нове покоління злочинців - кіберзлочинці
Як повідомляє MyCrypter, зафіксовано збільшення числа кіберзлочинів, жертвами яких стають публічні компанії та інші представники громадського сектор.
«Тепер хакери полюють за публічними компаніями і навіть за муніципалітетами. Вимагаючи при цьому викуп в криптовалюті», – розповів директор Асоціації управління ризиками Маршалл Девіс.
Число подібних нападів на публічний сектор неухильно зростає. Дослідивши 300-400 публічних компаній протягом року, Ponemon Institute прийшов до висновку, що у 38% в цьому році злочинці вимагали викуп. У 2017 році ця цифра становила 31%, в 2016-м – 13%. Так, нещодавно стало відомо, що через пробої в захисті хакери викрали більше 20 мільйонів доларів з мережі цифрової валюти Ethereum. Все це призводить до того, що захист від хакерів обходиться все дорожче. Особливо для невеликих місцевих урядів, бюджет яких не дозволяє найняти фахівців, які потребують шестизначних зарплат. Разом з цим відзначається, що кіберзлочини стають все більш витонченими. Нагадаємо, У Facebook почали тестувати авторизацію за обличчям власника

Теги: Соцмережі
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...