Незалежна краса: 30 українок - переможниць конкурсу "Міс Україна"

24.08.2021 04:30 718 0
Незалежна краса: 30 українок - переможниць конкурсу "Міс Україна"

Ви напевно неодноразово чули про те, що українки – найкрасивіші дівчата у світі. До тридцятиріччя Незалежності України ТСН розповіли про тридцять красунь, які у свій час отримали звання "Міс Україна". Цей національний конкурс – гордість нашої країни, який проводиться щорічно від 1991 року.

Дівчата-учасниці в різні роки представляли Україну на Міжнародних конкурсах "Міс Світу", "Міс Земля", "Міс Інтернешнл". Перший конкурс "Міс Україна" відбувся 1991 року в "Палаці "Україна". На сцену дівчата-конкурсантки виходили в кольорових лосинах та купальниках з високими вирізами на стегнах, з масивним укладанням та яскравими макіяжами з тінями під самі брови. Першою переможницею "Міс Україна 1991" стала 17-річна випускниця школи Ольга Овчаренко.

Ольга Овчаренко, фото надав оргкомітет конкурсу
Ольга Овчаренко, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

 

Кажуть, що до участі в конкурсі дівчина була досить скромною та не виділялася серед ровесниць. А її однокласниці навіть не здогадувалися, що Ольга брала участь у конкурсі. Одразу після перемоги дівчина емігрувала до США де працювала моделлю. Згодом зайнялася бізнесом. Сьогодні 47-річна Овчаренко володіє компанією, яка займається архітектурою та дизайном. "Міс Україна 1991" заміжня та виховує двох доньок.

Багатьом дівчатам участь у конкурсі "Міс Україна" дала "путівку в життя". Переможниця 1992 року Оксана Сабо, яка виборола перше місце за найкращий національний костюм, згодом емігрувала до Франції, а нині з родиною проживає у Нью-Йорку, де має власний бізнес.

Оксана Сабо, фото надав оргкомітет конкурсу
Оксана Сабо, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

 

"Міс Україна 1996" Наталія Швачко після перемоги у конкурсі вийшла заміж за американського мільйонера, а сьогодні щаслива у другому шлюбі із успішним фінансистом із Волл-стріт та виховує двох доньок.

Наталія Швачко, фото надав оргкомітет конкурсу
Наталія Швачко, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

 

"Міс Україна 2001" Олександра Ніколаєнко попри те, що отримала юридичну освіту, здобула кілька перемог у престижних конкурсах краси. Вийшла заміж за американського мільярдера Філа Раффіна і зараз живе в США, де має власний бізнес та виховує сина та доньку.

Олександра Ніколаєнко / © Getty Images
Олександра Ніколаєнко / Getty Images

"Міс Україна 1995" Влада Кердіна (більш відома за прізвищем Литовченко) закінчила школу моделей, здобула музичну освіту і з роками стала однією з найвідоміших володарок звання "Міс Україна" в країні, а ще вона Кандидатка історичних наук та веде дуже активну громадську діяльність. Вона  - Президент благодійного фонду "Обдаровані діти — майбутнє України". Для майбутніх музикантів Влада започаткувала іменні стипендії, влаштовує конкурси та різні соцільні проєкти.

Влада Кердіна, фото надав оргкомітет конкурсу
Влада Кердіна, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

Були у конкурсу "Міс Україна" і скандальні історії, коли учасниця і переможниця "Міс Україна 2018" 23-річна Вероніка Дідусенко порушила вимоги конкурсу і ввела організаторів в оману, коли повідомила, що ніколи не перебувала в шлюбі та не має дітей. Натомість дівчина була розлучена і у неї вже був син.

Вероніка Дідусенко / © УНІАН
Вероніка Дідусенко / УНІАН

Попри те, що титулу її позбавили, а новою "Міс Україна 2018" стала Леоніла Гузь, Дідусенко наразі займається соціальними проектами та роботою, пов’язаною з боротьбою за права жінок.

Леоніла Гузь / © УНІАН
Леоніла Гузь / УНІАН

І говорить, що саме підтримка людей після цієї ситуації дала їй наснаги зайнятися важливою роботою. Тож можна сміливо говорили про те, що конкурс краси "Міс Україна" - не просто змагання за звання найкращої та найкрасивішої українки. А дещо значно більше.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...