Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

“…Не занімайся будь ласка словоблудієм!”: розмова з очільником Закарпатської митниці ДФС Станіславом Балуєвим щодо зауважень з оцінки “євроблях” (АУДІО)

У мережі оприлюднили уривок аудіозапису із нещодавнього селектору під головуванням Віктора Кривіцького щодо оформлення авто на іноземних номерах, так званих "євроблях".

Слід відзначити, що, як йдеться у розмові, за словами начальника Закарпатської митниці Станіслава Балуєва з в.о. заступника голови Державної фіскальної служби України В.Кривіцьким, ДФС за те, щоб правила при оцінці автомобілів європейської реєстрації для всіх були рівні. Також у розмові йдеться про так званий Schwacke – це каталог цін на транспортні засоби, призначений для досить вузького кола автоекспертів. Водночас багатьох факторів (наприклад реальний технічний стан, укомплектованість) каталог не може врахувати повною мірою.

Зокрема, на слушні зауваження закарпатського чиновника пана Балуєва Кривіцький відреагував досить гостро.

..Послухайте, значить, відповідно до тої методики, яку запропонував центральний апарат, воно буде визначатись так. Крапка. Не обсуждається. Дальше?” – відповів Кривіцький на зауваження щодо визначення віку авто.

… Ринкову базову ціну визначає “Schwacke”, вона признана всім світом і не треба тут умнічать, понімаєте? Ви шось не до кінця розумієте. Треба Вас навірно запросити і показати, скільки Ви автомобілів оформили прошлим періодом з заниженням митної вартості. Показати це і відправити в правоохоронні органи. Щоб Ви мали чим займатися, бо на сьогоднішній день, я бачу, Ви (ні…на) не маєте чим займатися…, –  відреагував в.о. заступника очільника ДФС на зауваження щодо оцінки вартості.

Повну версію розмови можна прослухати в аудіо Bloginside.in.ua

Саша Клімова

Нагадаємо, Новий логотип та заморські гості: в Ужгороді проходять зіркові майстер-класи з хіп-хопу

Читайте також:Сьогодні відзначають десяту річницю існування тячівського дитячого оздоровчого закладу «Берізка» (ФОТО)

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...