Головна » Життя

Нацбанк встановив графік роботи банків на новорічні свята

Національний банк України (НБУ) визначив регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) та порядок роботи банківської системи в період завершення звітного року.

Як повідомляє прес-служба НБУ, банки не будуть працювати 25, 29-31 грудня 2019 року, а також з 4 по 7 січня 20120 року, передає БізнесЦензор .

Зокрема, 26 і 27 грудня 2019 року система електронних платежів буде працювати в режимі продовженого банківського дня – на 2 години довше звичайного

28 грудня до 13:00 через СЕП будуть здійснюватися тільки платежі між банківськими установами, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку та органи Державної казначейської служби. Національний банк і органи Державної казначейської служби можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП 28 грудня закінчиться о 15:00.

2 січня 2020 банки будуть працювати без клієнтів і забезпечувати комплекс робіт, пов’язаних з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП в цей день не будуть здійснюватися.

День роботи СЕП з понеділка, 6 січня 2020 року, переноситься на суботу, 11 січня.

3 і 8 січня 2020 року СЕП і банківська система працюватимуть в звичайному режимі.

У період з 28 грудня 2019 року до 7 січня 2020 року включно буде діяти офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, розрахований Національним банком 27 грудня 2019 року.

“Банки повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів”, – відзначається в повідомленні.

Нагадуємо, В угорських школах на Закарпатті буде більше української – Новосад

Читайте також: Міністр Ганна Новосад оголосила про найближчі зміни в освіті на Закарпатті (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в InstagramЗалишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...