Наступив на отруйну гадюку: на Міжгірщині чоловіка госпіталізували після укусу змії

27.06.2026 17:42 281 0
Наступив на отруйну гадюку: на Міжгірщині чоловіка госпіталізували після укусу змії

У селі Лопушне на Міжгірщині 21-річного чоловіка вкусила отруйна змія просто на подвір’ї його будинку. За попередньою інформацією, хлопець біля альтанки випадково наступив на плазуна, не помітивши його.

Медики екстреної допомоги прибули на виклик, надали постраждалому необхідну допомогу та діагностували укус отруйної змії правої нижньої кінцівки. 

Після цього чоловіка госпіталізували до Міжгірської районної лікарні.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!