Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На Закарпатті знову крадуть ліс? (ВІДЕО)

Лісівники проводять рейди з виявлення незаконних рубок у трьох районах Закарпаття.

Працівники державної лісової охорони посилену увагу приділяють не тільки лісовідтворенню, а й збереженню лісу від незаконних рубок.

З цією метою вони регулярно проводять рейди лісовими масивами. Відтак, днями працівники відділу охорони і захисту лісу та внутрішнього аудиту ЗОУЛМГ разом із пресою провели черговий рейд лісовими масивами Закарпаття.

Рейди проводяться з метою запобігання порушень у лісових масивах, а також контроль за додержанням вимог лісового та природоохоронного законодавства України. Рейдові бригади з числа лісової охорони створені в кожному держлісгоспі а також у системі ЗОУЛМГ. Цього разу патрулювання лісових угідь проводилось на території Перечинського, Свалявського та Воловецького держлісгоспів.

Так, за інформацією Закарпатського ОУЛМГ, під час планового заходу, на території лісових масивів, лісова охорона в праві зупиняти вантажівки з лісопродукцією для перевірки документів на предмет їх законності.

“Враховуючи наявність у гірській частині значного шару снігу, проводити роботи у лісфонді практично неможливо. Ймовірно саме тому, за результатами рейду, лісопорушників виявити не вдалось”, – йдеться у повідомленні лісівників.

Нагадуємо, Увага! На Закарпатті прогнозують шторм – оголошено жовтий рівень небезпеки

Читайте також: Навесні на Закарпатті змінять правила будівництва

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...