На Закарпатті зніматимуть фільм-фентезі: серед місцевих шукають акторів для масовки

15.05.2018 11:28 21 0
На Закарпатті зніматимуть фільм-фентезі: серед місцевих шукають акторів для масовки
Знімальна група українського сімейного фільму-фентезі у пошуках акторів масових сцен. Зніматимуть на Синивірській поляні, біля Будинку Художника. Про це користувач Корней Грицюк повідомив у соцмережі Фейсбук.
"Нам потрібно 15-20 яскравих людей (кілька підлітків, літні люди, люди середнього віку, загалом усі вікові категорії, окрім зовсім маленьких дітей) на два дні – 19 травня (репетиція) та 21 травня (знімальний день). Ми будемо знімати чудову, відкриваючу фільм, сцену на Синивірській поляні, біля Будинку Художника. Оплата за знімальній день – 300 гривень + годуємо на знімальному майданчику, чай-кава-печиво (гонорар надсилається на картку, орієнтовно в кінці травня, через те, що це державний проект й на руки грошей акторам не дають, все «по-білому», тому нам будуть потрібні документи акторів). Репетиція триватиме півдня, за неї платимо 150 гривень. До локації скоріш за все потрібно буде доїжджати власноруч. Знімальна зміна зазвичай триває 8-12 годин.
Якщо вам цікаво й ви або ваші діти завжди мріяли знятися у справжньому фільмі, тим паче – дуже якісному, українському, який на новорічні свята буде в усіх кінотеатрах країни – скидайте мені в особисті повідомлення свої фото та контактні номери телефону", - йдеться у дописі. Нагадаємо, Жан Рено особисто розповів про зйомки на Закарпатті
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...