Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
На Закарпатті за добу горіли три житлові будинки: нові подробиці від вогнеборців (ФОТО)
25.07.2019 13:23
148
0

Як повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області, 24 липня о 11:25 до Служби порятунку Закарпаття повідомили про пожежу в житловому будинку 31-річного мешканця, що смт Королево на вул. Стадіонній. Осередком загорання стала кухня.
Нагадуємо, 11-річний хлопчик за загадкових обставин зник з поїзда Рахів – Київ: дитину знайшли мертвою
Читайте також: Кабмін встановив вартість «блатних» номерів на авто
"За кілька хвилин за вказаною адресою прибули бійці місцевої пожежної команди даного селища та відділення чергового караулу 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів. Спільними зусиллями о 11:49 вогнеборці локалізували пожежу, а о 12:19 ліквідували повністю. Вогнем були знищені речі домашнього вжитку та пошкоджено газову плиту, а також 5 кв. м дерев’яного перекриття будівлі", - інформують вогнеборці.А вже під ранок, 25 липня, о 04:09 виноградівські рятувальники знову поспішали на допомогу мешканцям цього ж населеного пункту. Тут, на вул. Мічуріна, загорівся двоповерховий житловий будинок. Дим, що виходив з вікна будівлі, помітили сусіди, які за номером "101" і сповістили про пожежу. Бійці ДСНС вже за 14 хвилин прибули до місця виклику і приступили до гасіння пожежі, осередком якої стала одна із кімнат на другому поверсі. О 04:29 її локалізували і о 05:10 ліквідували. В результаті загорання 41-річний місцевий мешканець позбувся речей домашнього вжитку.
"24 липня горів житловий будинок і в смт Середнє Ужгородського району, що на вул. Лесі Українки. Повідомлення про це рятувальники отримали о 13:00. А о 14:04 бійці ДСНС 16-ї державної пожежно-рятувальної частини, яка дислокується в даному населеному пункті, вже зуміли її повністю ліквідувати. Пожежею було пошкоджено перекриття житлового будинку на площі 6 кв. м та частину наявного там домашнього майна", - йдться у повідомленні.У всіх трьох випадках на пожежах ніхто з людей не постраждав. Причини виникнення та інші деталі подій з'ясовують компетентні служби. Загалом на пожежах працювало 12 вогнеборців та чотири одиниці техніки.





Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0