На Закарпатті будуть охороняти ліси по-турецьки?

09.07.2018 22:48 38 0
На Закарпатті будуть охороняти ліси по-турецьки?
 Упродовж п’ятьох днів представники українського лісівницвта, серед яких були і лісничий Богданського лісництва Микола Грапинюк та провідний інженер лісового господарства Михайло Лофердюк, ознайомились із веденням лісового господарства в Туреччині.
 
Мета візиту, яка була визначена для роботи – вивчення комплексної системи протипожежного захисту лісів та необхідного реагування на загоряння в екосистемах, повідомляє прес-служба Закарпатського лісництва.
 
У вступній промові регіональний менеджер лісового господарства Анталії Ведат Дікічі заявив:
 «Майже всі лісові масиви знаходяться в державній формі власності і відповідно фінансуються з бюджету країни. У Туреччині посилено працюють над збереженням лісових масивів від пожеж. Регулярно проводяться тренінги, семінари та навчання, змодельовані нашими кадрами. Однак так само регулярно й проводяться семінари задля спільного обміну досвідом з нашими колегами з інших країн».
Як розповідають закарпатські лісівники, в умовах високого температурного режиму та постійних вітрів у турецьких колег робота з протипожежного захисту поставлена на найвищому рівні.
Лісівники мають достатнє державне фінансування, сучасну техніку та обладнання, використовують для гасіння пожеж авіацію.
Господарювання у цьому напрямку ведеться згідно з останніми світовими розробками і надбаннями. Тому було чому повчитися та перейняти досвід для втілення у нашій роботі.
А ще турецькі лісівники вчили нас завжди приймати виважені рішення у надзвичайних ситуаціях, ніколи не поспішати, розробляти стратегію та кілька варіантів, які дозволять уникнути поширення лісової пожежі та зменшити її наслідки.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...