На Закарпатті 40 спортсменів отримуватимуть обласні стипендії

26.02.2026 09:04 49 0
На Закарпатті 40 спортсменів отримуватимуть обласні стипендії

На Закарпатті визначили 40 кращих спортсменів, які отримуватимуть щомісячні обласні стипендії за результатами досягнень у 2025 році. На розгляд комісії подали 104 кандидати від спортивних шкіл, клубів та федерацій, котрі представляють понад 20 олімпійських і неолімпійських видів спорту.

Під час відбору враховували результати на чемпіонатах України, Європи та світу, а також рівень змагань і спортивні звання. За рішенням комісії, виплати призначили 25 представникам олімпійських видів, 10 спортсменам з інвалідністю та 5 – неолімпійських видів спорту. Більшість стипендіатів отримуватимуть по 4922 гривні на місяць, а п’ятеро – по 4659 гривень.

Також комісія рекомендувала збільшити кількість таких стипендій до 50 уже з наступного періоду. Це дозволить підтримати більше талановитих атлетів області, зокрема у неолімпійських видах спорту.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!