На Ужгородщині медики «швидкої» пішки транспортували пацієнта, який ледь не помер у лісі

Машина екстренки застрягла у багнюці, тож медики пішки транспортували 64-річного чоловіка, який знепритомнів у лісі. Пацієнт був у критичному стані, тому під час усього маршруту йому вводили необхідні ліки через крапельницю.
Вчора опівдні до служби екстреної медичної допомоги надійшов виклик про 64-річного чоловіка, який знепритомнів і перебуває у важкому стані у лісі неподалік урочища Термачув.
По дорозі машина «швидкої» застрягла у багнюці на розмитій лісовій дорозі, не діставшись до пацієнта близько кілометра. Медики залишили машину й рушили до пацієнта пішки.
«Ми провели діагностичні маніпуляції, поставили катетер, зробили кардіограму. Сатурація пацієнта була низька – лише 82%, тиск також небезпечно впав – 20/60. На кардіограмі синусова брадикардія. Як з’ясувалося, пацієнт має серйозні проблеми із серцем і цього року вже двічі лікувався у кардіодиспансері. Всього два тижні тому він переніс ендоваскулярну операцію», – розповідає лікарка «швидкої».
Поки медики стабілізували чоловіка, на допомогу прибули рятувальники. Разом вони максимально обережно транспортували пацієнта гірськими схилами та лісовими стежками до машини «швидкої». Під час усього маршруту чоловікові безперервно вводили необхідні ліки через крапельницю.

Коментарі - 0