На ужгородця складено протокол про адміністративне правопорушення за те, що він хотів поремонтувати тротуар

Мешканець Ужгорода намагався відновити тротуар перед ТЦ, розташованим у центрі Компотного району. В результаті Департаментом міської інфраструктури Ужгородської міської ради на нього складено відповідний адмінпротокол:
"Під час огляду території міста, в межах вулиць "Компотного" району, працівниками муніципальної інспекції управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури та по вул Щедріна 36 А, виявлено порушення «Правил благоустрою м. Ужгород». Власником будинку, самостійно, без будь-яких дозвільних документів розпочато реконструкцію тротуару загального користування. На винуватця складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.
До уваги мешканців міста: при виявленні будь-яких порушень Правил благоустрою, ви можете звертатись до служби оперативного реагування Ужгородської міської ради за номерами телефонів : (0312)613220 та (050)9905100 з метою вжиття невідкладних заходів".
Коментарі - 0