На Тячівщині трапилася смертельтна ДТП за участі автомобіля «швидкої»

12.08.2025 11:54 96 0
На Тячівщині трапилася смертельтна ДТП за участі автомобіля «швидкої»

Слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження за фактом смертельної аварії за участі карети швидкої медичної допомоги. У справі буде призначено експертні дослідження

12 серпня вночі до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду за участі автомобіля екстреної медичної допомоги у селищі Солотвино, що на Тячівщині. За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група районного відділу поліції, а також слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області. 

Правоохоронці встановили попередні обставини аварії. Наразі відомо, що водій «швидкої» — 53-річний мешканець села Нижня Апша — під час виїзду на виклик допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїзну частину дороги та в момент зіткнення перебував посередині проїжджої частини. 68-річний житель міста Луцьк від отриманих травм загинув на місці.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. У справі буде призначено експертні дослідження, за висновками яких у подальшому поліцейські встановлять усі об’єктивні обставини аварії та приймуть процесуальні рішення. Слідство триває. 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!