На Мукачівщині збудують сміттєпереробний завод: стартують передпроєктні роботи

04.11.2021 08:20 815 0
На Мукачівщині збудують сміттєпереробний завод: стартують передпроєктні роботи

Спроможна, прогресивна, екосвідома – Полянська територіальна громада може і стане прикладом для всього Закарпаття. Саме тут уже наступного року з’явиться сміттєпереробний завод.

 

Інвестувати у будівництво має намір німецька компанія, а завод матиме потужність для обслуговування 200 тис. жителів. До кінця 2021 р. триватимуть передпроєктні та проєктні роботи, безпосередні будівельні роботи розпочнуться уже у 2022 р. До кінця наступного року підприємство зможе приймати відходи на переробку», – зазначили у Закарпатській ОДА

Це дуже важливий крок для розвитку громади, принциповий підхід її керівника, який створює максимально зручний та сприятливий інвестиційний клімат, щоб інвестор хотів і зміг вкласти сюди свої кошти.

Закарпатська ОДА готова сприяти і допомагати на всіх етапах реалізації проєкту. Тим паче, що сьогодні йдеться про перспективу будівництва ще 4 сміттєпереробних заводів на території Закарпаття.

Нашій області це дуже потрібно. Ми повинні подбати про своє здоров'я, про довкілля, не допустити розвитку екологічного лиха і не потонути у власному смітті», – прокоментували у Закарпатській облдержадміністрації.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...