На Міжгірщині жорстоко побили чоловіка: до тями його привели медики

22.06.2026 19:05 47 0
На Міжгірщині жорстоко побили чоловіка: до тями його привели медики

Медики екстреної допомоги надали допомогу чоловікові, якого, за попередньою інформацією, побили на вулиці.

На момент прибуття бригади постраждалий перебував без свідомості та мав критично низький артеріальний тиск. Після проведення невідкладних заходів медикам вдалося стабілізувати його стан і повернути чоловіка до свідомості.

У потерпілого діагностували травми голови, грудної клітки та кінцівки. Його госпіталізували до Міжгірської районної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

На місці події працювали бригади екстреної медичної допомоги №504 та №501. Про інцидент повідомили правоохоронців, які встановлюють усі обставини події.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!