На Рахівщині медики несли травмовану жінку пів кілометра через бездоріжжя

22.06.2026 18:22 45 0
На Рахівщині медики несли травмовану жінку пів кілометра через бездоріжжя

У селі Верхнє Водяне на Рахівщині бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 64-річну жінку з травмою ноги в складних умовах бездоріжжя.

Через негоду та важкопрохідну місцевість автомобіль «швидкої» не зміг дістатися безпосередньо до місця виклику. Медики пішки вирушили до пацієнтки, взявши із собою необхідне обладнання.

Після огляду та надання допомоги жінку транспортували на ношах близько 400–500 метрів до автомобіля екстреної медичної допомоги, а згодом доправили до Рахівської районної лікарні.

На виклику працювала бригада №1205 у складі парамедикині Кароліни Кузьмик та екстреного медичного техніка Івана Бобрюка.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!