Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На Іршавщині переглядають впровадження нових цін на дрова

За словами Руслана Прокопця, наразі нова цінова пропозиція була встановлена, яка на даний час складає 570 гривень за 1 кбм.

Як повідомляє Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, для забезпечення ведення лісового господарства на засадах сталого, економічного обґрунтованого розвитку підприємства, постійного контролю щодо фінансово – господарської діяльності підприємства спрямовану на підвищення продуктивності праці, досягнення найвищих результатів при мінімальних витратах матеріальних, трудових і фінансових ресурсів в Іршавському районі переглянули ціни на дрова для населення.

За словами Руслана Прокопця, наразі нова цінова пропозиція була встановлена, яка на даний час складає 570 гривень за 1 кбм. Ціна вказана за дрова твердолистяних порід для населення на умовах франко-верхній склад (з ПДВ). Внаслідок перегляду, цінова політика встановлена на рівні мінімальної рентабельності, але сформована таким чином, щоб підприємство витримало податкове навантаження та не збанкрутіло.

Також зазначається, що раніше ціни на твердолистяні дрова вартували в середньому 709 гривень. Основну питому вагу заробітку держпідприємства складає саме реалізація дровяної деревини, що становить 70% від загального обсягу заготівлі.

«Для охочих отримати дрова потрібно з паспортом звернутися в контору лісогосподарського підприємства, яке знаходиться в селі Довге Іршавського району. Потрібно написати заяву відповідного взірця і оплатити дрова в тій кількості, яка потрібна заявнику. Після цього начальник лісогосподарської дільниці проведете отоварення та відгрузку дров на верхньому складі», – нагадує Руслан Іванович.

Що важливо, державне лісогосподарське підприємство не в змозі доставити дрова «на дом» через відсутність відповідного автотранспорту на підприємстві.

Нагадуємо, “Не закривати, а створювати нові навчальні заклади” – у Закарпатській ОДА оголосили перспективи розвитку освітньої галузі (ФОТО)

Читайте також: У Мукачеві головна ялинка вже майже готова до свят (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...