Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“Не закривати, а створювати нові навчальні заклади” – у Закарпатській ОДА оголосили перспективи розвитку освітньої галузі (ФОТО)

Про це розповів голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль під час засідання Ради регіонального розвитку області.

Як йдеться у повідомленні на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА, нові школи та дитсадки для понад 2700 закарпатських дітей – перспектива освітньої галузі області на наступні три роки.

“Закарпаття – одна з небагатьох областей України, де протягом останніх років не було закрито жодного навчального закладу. Навпаки, ми відкриваємо нові школи й дитсадки. Так, за 2016-2018 роки в області введено в експлуатацію 18 закладів дошкільної освіти на 1 тисячу 100 місць, у тому числі, шість новобудов на 410 місць”, – зазначив Геннадій Москаль.

Також зазначається, що найбільш промовистий приклад – цьогорічне відкриття школи у високогірному селі Вишка на Великоберезнянщині – колишнього довгобуду, який стояв без руху десятиліття. Зараз це сучасна школа, дитсадок та амбулаторія, оснащені новими меблями та обладнанням.

“Крім того, у 2016-му році ми відкрили на Воловеччині обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді «Арніка» – також колишній довгобуд. На сьогодні «Арніка» – це сучасний оздоровчий комплекс, у якому ми цілий рік приймаємо дітей з усієї області, а також інших регіонів. Тут неодноразово відпочивали діти із зони бойових дій Луганщини та Донеччини і отримали виключно позитивні враження”, – нагадав керівник краю.

У 2019-2021 роках в області заплановано ввести в експлуатацію п’ять закладів дошкільної освіти на 390 місць (у селах Дротинці Виноградівського району, Нижня Апша та Глибокий Потік Тячівського району, Іза та в Яблунівка Хустського району). Крім того, Закарпаття поповниться сімома закладами загальної середньої освіти на 2 тисячі 328 учнівських місць у Берегівському, Виноградівському, Іршавському, Мукачівському, Рахівському й Тячівському районах.

“Так, це амбітні плани, але немає жодних сумнівів, що ми їх виконаємо”, – наголосив Геннадій Москаль під час виступу на Раді регіонального розвитку області, де було озвучено ключові позиції розвитку Закарпаття на 2019-2021 роки.

 

Нагадуємо, На Закарпатті ремонтують обласну дорогу «Берегово – Іршава» (ФОТО)

Читайте також: У Виноградові на жінку напав грабіжник

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...