На Чемпіонаті Європи з боксу U-22 збірна України показала один з кращих результатів в історії

29.06.2021 10:19 534 0

На Чемпіонаті Європи з боксу серед спортсменів до 22 років, який пройшов в Італії, збірна України показала один з кращих результатів за історію своїх виступів. Українські боксери завоювали 1 золоту, 5 срібних і 5 бронзових медалей. За загальною кількістю нагород (11) українці посіли друге місце на турнірі, повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Як повідомляє джерело, чемпіоном Європи в складі української збірної став суперважкоатлет Дмитро Ловчинський, який у фіналі здобув яскраву перемогу над грузином Ніколозом Бегадзе в категорії понад 91 кг. Прикра неприємність сталася з лідером команди України в категорії до 69 кг Максимом Молоданом. У фінальному бою він, на думку експертів, був кращий за свого суперника з Росії Івана Ступина. Такої ж думки були і судді, що присудили перемогу Молодану з рахунком 4:1 (29:28, 29:28, 27:29, 29:28, 29:28). Російська сторона подала протест на це рішення, і переглядова комісія винесла протилежний вердикт. За лічені хвилини до церемонії нагородження «золото» віддали в руки росіянина. Не обійшлося без спірних рішень і в інших боях. Так, в категорії до 48 кг серед жінок українка Ольга Шалімова провела драматичний фінал проти італійки Джованни Маркезе. Другий і третій раунди пройшли під диктовку української спортсменки, яка розбила суперниці ніс і завдала інші відчутні пошкодження. Але в підсумку три судді встали на сторону Маркезе і лише двоє віддали перевагу Шалімова, яка задовольнилася «сріблом». Читайте також: Найтитулованіший міжнародний чемпіонат: Перша Закарпатська Палинчарня показала високий рівень Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram