МЗС Угорщини - Франції: Ми не ваша колонія, щоб нам вказувати

08.10.2018 19:01 40 0
МЗС Угорщини - Франції: Ми не ваша колонія, щоб нам вказувати
У своїй заяві Луазо використала такий термін як «битва з угорською владою», і цей термін швидко розлетівся по українськім ЗМІ. У Києві раді тому, що Франція намагається чинити тиск на Будапешт, хоча це тиск рівним рахунком ніяк не пов'язане з відомими проблемами у взаєминах Угорщини та України, - розповідає портал topwar.
"У той час як уряд Франції є прогресивним у справі захисту прав людини, уряд Угорщини відстає. Потрібна історична битва, щоб вони припинили порушувати фундаментальні права людини", - говорить Наталі Луазо.
Таку тираду Луазо дозволила собі у зв'язку з тим, що влада Угорщини в черговий раз відмовилися виконувати директиву євробюрократів про приймання біженців за квотами. Також Луазо розлютив той факт, що влада Угорщини відкрито говорить про недопущення перетягування релігійних спільнот країни в бік радикальної ісламізації. Угорщині загрожують внутрішніми санкціями. На жорстку критику з боку французького кабміну відреагував глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.
"Вони там кажуть про історичну битву з Угорщиною. Ми готові прийняти виклик. Ми, слава богу, не є французькою колонією, щоб пропускати такі слова. Якщо для французького уряду європейськими цінностями не рахується захист кордонів, безпека громадян, християнська європейська культура, або якщо все це вони вважають архаїзмом, то ми не готові розділити цю точку зору. Ми не збираємося падати в ту прірву, в яку самі кидаються ці політики, які вважають себе прогресивними", - заявив Петер Сійярто.
Нагадаємо, Закарпатець, який став найвідомішим юристом середньовічної Угорщини

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...