МЗС дало рекомендації українцям у зв'язку із поширенням коронавірусу

09.03.2020 07:53 78 0
МЗС дало рекомендації українцям у зв'язку із поширенням коронавірусу

Українцям рекомендують тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє сайт МЗС України.

У міністерстві наголосили, що громадянам України, які продовжують перебувати у країнах, де зареєстровано випадки інфікування коронавірусом, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади, уникати відвідання уражених захворюванням регіонів.

Водночас МЗС радить повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої дипломатичної установи України, а також зареєструватися на вебресурсі "Друг" та слідкувати за рекомендаціями щодо ситуації в окремих країнах, які розміщені на сайті відомства.

"У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю і здоров’ю, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до найближчої дипломатичної установи України або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС: +38-044-238-16-57, електронна пошта - [email protected]", - зазначається в повідомленні.

Також у МЗС наполягають на потребі дотримуватися рекомендацій ВООЗ та органів охорони здоров’я України - з детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті МОЗ.

Нагадуємо, Ізоляція в Італії: через коронавірус закрили на в’їзд і виїзд 14 провінцій, включаючи Мілан і Венецію Читайте також: Чи перенесуть через карантин весняні канікули у школах Закарпаття

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
 
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...