Митникам вдвічі підвищать зарплату - постанова КМУ

27.04.2020 07:20 48 0
Митникам вдвічі підвищать зарплату - постанова КМУ
Керівництво ДМС отримало можливість збільшити на 50% посадові оклади тим працівникам, які будуть переходити на контракт. Кабінет міністрів прийняв постанову, яка затверджує схему окладів посадових осіб та працівників Державної митної служби у 2020 році і дозволяє підвищити їм зарплати на 50%. Про це напередодні повідомила прес-служба Міністерства фінансів. Відзначається, що постанова визначає схему окладів державним службовцям, але не змінює безпосередньо самі розміри окладів.
"Особи, які перебувають на держслужбі, зберігають оклади, визначені для держслужбовців. Однак у контексті переходу Державної митної служби до роботи у форматі єдиної юридичної особи керівництво ДМС отримує можливість збільшити на 50% посадові оклади тим працівникам, які будуть переходити на контракт. Це збільшення буде відбуватися в рамках незмінності фонду заробітної плати", - йдеться в повідомленні.
НАГАДУЄМО, Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко назвав святом День пам’яті Чорнобильської тpaгедії 26 квітня. https://pershij.com.ua/chornobylska-katastrofa-velyke-sviato-deputat-vid-sluhy-narodu-shokuvav-ukraintsiv-video/ ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На період карантину статус і призначення допомоги по безробіттю присвоюється в перший же день після подання такої заяви. https://pershij.com.ua/iak-zakarpattsiam-oformyty-dopomohu-iz-bezrobittia-onlain-instruktsiia/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...