«Минай» переміг «Ниву» в драматичному матчі! Ми на першому місці!

12.11.2018 15:11 128 0
«Минай» переміг «Ниву» в драматичному матчі! Ми на  першому місці!

«Минай» у ефектному стилі завершив літньо-осінню частину чемпіонату у Другій Лізі. Закарпатці у надважкому поєдинку перемогли вінницьку «Ниву», вирвавши три очки на останніх секундах матчу. Завдяки цьому «Минай» залишається на 1 сходинці у чемпіонаті і йде на відпочинок з гарним настроєм. Який вони подарили і своїм вболівальникам. Після двох поспіль поразок «Минаю» дуже хотілося перемогти. Тим більше, переслідувачі також не дрімали і перед перервою максимально загострили боротьбу у групі «А»: на першу сходинку перед цим туром претендували разом з «Минаєм» ще три команди. Тому Ігор Харьковщенко і виставив максимально атакуючий склад з можливого. Чому з можливого? Тому що перед грою стало відомо, що на поле не вийдуть окрім Кополовця та інших травмованих, ще й Микуляк та Ощипко. З хороших новин - повернувся Нурієв, який нарешті провів на полі всі 90 хвилин. Він, а також Гегедош, Пиняшко та Смокоровський визначали атакуючу міць команди. І вони таки свою справу зробили. Хоч і було дуже-дуже важко. Гості розуміли з ким мають справу, тому зробили ставку на високий пресинг – зустрічали господарів ледь не у чужого штрафного майданчика. Проте «минайці» залишилися вірними своїй грі: володіли м’ячем та використовували швидкість. Гострі моменти почали виникати у другій 20-ти хвилинці. Спочатку Нурієв після передачі Гегедоша мав чудову можливість відкривати рахунок, але не розібрався із позицією та втратив момент. Але за 2 хвилини Гегедош виправив ситуацію і вже сам забив. Класно розібрався у штрафній, обіграв голкіпера та покотив м’яч у пусті ворота 1:0. Роберт міг рахунок і подвоїти, але не використав вірну можливість на 34-ій хвилині – після передачі Смокоровського він не попав у ворота з хорошої позиції. А шкода, Гегедош міг піти на відпочинок з 10 голами у Другій лізі. Загалом, перший тайм охарактеризувався великою кількістю боротьби в центрі поля та постійним пресингом обох команд. Але основні події розгорталися у другому. Особливо після 61-ої хвилини. Яка принесла команді не веселі новини. У простій ситуації Василь Кобін віддав занадто слабку передачу своєму захиснику, мяча перехопив вінничанин Володимир Савошко і з-за меж штрафної пробив у ближній кут – Мелашенко складно було виручити 1:1. Після цього голу гра стала значно жвавішою: «минайці» побігли відіграватися, а «Нива» почала грати на контратаках. І моменти почали виникати у обох командах. Так у гостей двічі міг відзначитися той же Савошко, а у господарів можливості мали Нурієв, Гегедош, Пиняшко. Закарпатці билися, вигризали центр поля, вигравали підбори. Проте атакуючим діям господарів постійно чого не вистачало: то останнього удару, то останнього чіткого пасу, то елементарно більш рішучих дій. Але вдача любить сміливих та настирних! «Минай» продовжував атакувати, незважаючи на ризик отримати швидку контратаку від гостей. Останні 10 хвилин закарпатці постійно володіли ініціативою. Вони йшли вперед, їх підганяли вболівальники. Хорошу можливість мав капітан Василь Беца, який після пасу Лободи виходив практично сам-на-сам, але не зумів переграти голкіпера гостей. І все-таки, «Минай» дотиснув «Ниву». Своє слово сказав Яромир Лобода, який був одним з кращих на полі. Саме на ньому в останні хвилини доданого часу сфолили в центрі поля. І з цього штрафного, який подав Кобін, почалася переможна атака. Після серії рікошетів та виносів мяча від захисників «Ниви», мяч потрапляє до Лободи. Він обіграв ще одного захисника і пробив чітко в кут – 2:1 (!!!) Перший і такий важливий гол Лободи в сезоні! Як виявилося, цей удар припав якраз на останні секунди і «Нива» навіть не могла розіграти м’яч з центру. Заслужена, видовищна та така потрібна перемога! Вона дозволила «Минаю» залишити за собою першу сходинку в турнірній таблиці. Так, «Полісся» також перемогло «Чайку» на виїзді, але за рахунок кращої різниці забитих та пропущених саме закарпатці посідають першу сходинку в групі «А». Дякуємо за це, командо! Попереду – відпочинок та підготовка до другої половини сезону. Детальніше про це можете прочитати у наступних публікаціях на нашому сайті. «Минай» - «Нива» (Вінниця) 2:1 Голи: Гегедош, 17 (1:0), Савошко, 61 (1:1), Лобода, 90+5 (2:1) «Минай»: Мелашенко, Беца, Минайленко, Кобін, Стасюк, Смокоровський (Федак), Гавриленко, Лобода, Пиняшко, Нурієв, Гегедош «Нива»: Кулініч, Гудак, Музиченко, Найко, Гавранко, Хохлов, Шестаков, Савошко (Яськов), Долінський, Маляренко, Федосов Попередження: Гегедош, Мелашенко – Найко, Шестаков, Маляренко, Яськов Арбітр: К. Заброда (Київ) Стадіон «Минай» Інформаційний департамент ФК «Минай» Нагадаємо, Місто в занепаді: у мережі показали доведені до критичного стану об’єкти прикордонного Чопа (ВІДЕО)