«Минай» не обіграв «Чайку» на виїзді

08.10.2018 15:29 98 0
В 12-му турі закарпатці не змогли переграти непоступливу «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки. На стадіоні в смт. Макарів лідер групи «А» зіграв в нічию з рахунком 1:1. Хоч і мав всі шанси для перемоги. Чого варто лише не забитий пенальті на останній хвилині…. Те, що матч виявився складним – не стало сюрпризом. «Минай» вже третій виїзний матч не може виграти. Плюс суперник – «Чайка» з Київщини, яка наразі займає 9 сходинку і якій нема втрачати. Тому не важко було спрогнозувати, що вони будуть грати від оборони, міцно закрившись у себе у штрафній і граючи на контратаках. Прогнозуючи це, І. Харьковщенко вирішив пересунути назад до пари з Ігорем Ощипко Василя Кобіна, аби він від оборони навантажував своїх партнерів у атаці. До того ж, додав сили команді капітан Михайло Кополовець, який минулий тур пропускав через травму. В іншому склад був звичний – з прицілом на атаку. Але «Минай» хоч і володів мячем та ініціативою у першому таймі, проте захисники суперника не давали їм особливих можливостей. Додати сюди слід і важкий газон, на який після гри дуже жалілися «минайці». Ще б па пак – техніку на ньому не надто проявиш. Тому моментів було мало. Найбільш небезпечним у першій половині гри був удар Кополовця, який опинився на зручній позиції у штрафній і пробив трохи вище воріт. У першій половині гри також можна відзначити голкіпера «Минаю» Мелашенка, який декілька разів вступав у гру – все-таки, «Чайка» активно використовувала контратаки. Після перерви «Минай» почав грати агресивніше у атаці. І це дало результат. На 50-ій хвилині Гегедош віддав чіткий пас Нурієву у штрафну, але того збивають. Сам Анатолій і реалізував вирок арбітра – 1:0. Це 5-ий гол цього футболіста у Другій Лізі. Проте закріпити успіх закарпатцям не вдалося. Вони хоч і домінували на полі, але відзначити вдалося якраз «Чайці». Не обійшлося без долі везіння. Ренат Мірошников, який вийшов на заміну, метрів з 25-ти зарядив мяча прямо у верхній правий кут воріт – і попав. Чим не тільки зрівняв рахунок, а припинив «суху» серію Сергія Мелашенка, яка тривала 467 хвилин. Тим не менше, закарпатці були близькі до того аби з далекого смт. Макаріва (761 км відстані!) привезти додому 3 очки. Проте не пощастило. Ключовий епізод поєдинку стався вже у доданий наприкінці матчу час. Той же Нурієв заробив пенальті. Він виник після пожежі у штрафній суперника – саме тоді знову збили форварда «Минаю». Реалізовувати пенальті взявся Василь Кобін. Проте повторити свій точний удар з 11 метрів у кубковій грі з «Миколаєвом» йому не вдалося. Тим прикріше. Його удар наприкінці гри з «Чайкою» прийшовся у поперчину. Як наслідок – лише нічия 1:1. Тим не менше, вона залишає «Минай» на першій сходинці групи «А». І чи залишиться команда там - покаже завтрашній матч «Калуша» на виїзді з тернопільською «Нивою». Наступний свій поєдинок «Минай» проведе вдома, 13 жовтня, з тернопільською «Нивою». ФК «Минай» - ФК «Чайка» 1:1 Голи: Нурієв, 51 хв з пенальті (1:0), Мірошніков, 69 (1:1) «Минай»: Мелашенко, Ощипко, Стасюк, Беца, Кобін, Микуляк, Гавриленко, Пиняшко, Нурієв, Гегедош (Шпак), Кополовець (Лобода) «Чайка»: Мусієнко, Грабчак, Пономаренко, Помазан, Задорожнюк, Сорокін, Барташук, Насімі, Доу, Тименко, Баранович Попередження: Пономаренко, Задорожнюк, Грабчак – Гавриленко, Ощипко, Микуляк Арбітр: М. Поліщук Смт. Макарів (Київська область), стадіон «Центральний ім. М. Х. Бруквенка», 200 глядачів Інформаційний департамент ФК «Минай» Нагадаємо, Дорогами Закарпаття продовжують їздити п’яні водії-рецидивісти