Мукачівський депутат викрив корупційні схеми на масштабному будівництві в кулуарах ратуші

04.02.2019 21:01 81 0
Мукачівський депутат викрив корупційні схеми на масштабному будівництві в кулуарах ратуші
"«Храм корупції», або ЦНАП", - пише на своїйсторінці у соцмережі Фейсбук депутат Мукачівської міської ради Олег Казибрід.
Всі ми добре знаємо з яким пафосом влада розпочала будівництво нового ЦНАПу. Було багато суперечок стосовно доцільності його будівництва, стосовно нагальності і стосовно суми робіт, яку майже всі експерти вважали завищеною в рази. Але як би там не було, більшістю міської ради рішення було прийнято і почалось спорудження нової будівлі позаду міської Ратуші.
"Договір був укладений 22.06.2017 р. на суму 32 700 738,00 грн. з ТОВ «Шлях». Вже тоді було зрозуміло, що даний договір має ознаки корупційної складової. Адже, як може тендер на 32 млн. грн. виграти підприємство зі статутним фондом в 20 тис. грн, а тендерні кошти в декілька разів перевищували максимальний річний дохід. Але роботи все ж розпочались", - зазначає пан Олег.
Нам не одноразово рапортували, що невдовзі ЦНАП відкриється і це буде надсучасний центр з надання адмін. послуг. Але йшов час, кошти виділялись, роботи не виконувались.
"І ось прийшов термін закінчення дії договору на реконструкцію ЦНАПу – 31.12.2018р. За даними ВКБ завершеність будівництва складає 70%. Згідно умов договору підрядник несе відповідальність за порушення строків закінчення виконаних робіт , сплачуючи неустойку в розмірі подвійної відсоткової ставки НБУ від суми виконання робіт. Крім того там багато інших питань і стосовно субпідрядників, і стосовно актів виконаних робіт, і матеріальних цінностей", - додає депутат.
На даний момент будівництво заморожено, зі слів міського голови, влада буде розривати відносини із цим підрядником і шукати нового для завершення робіт. 
"Ось що відбувається коли посадові особи при виконанні службових обов’язків керуються власними інтересами, а не інтересами громади. Згадується вислів: «Корупція існує всюди в світі, але в Європі, наприклад, спочатку щось будують, а потім, що залишиться, те вкрадуть, у нас навпаки - спочатку вкрадуть, а потім з того що залишилось намагаються щось побудувати». В Україні повинна почати існувати політична відповідальність, тому що, як бачимо, кримінальної ніхто не боїться. Допоки ми не почнемо відповідально підходити до виборів своїх представників у органи Державної влади і Місцевого самоврядування нічого не поміняється. І наостанок хотів би згадати вислів Джорджа Оруела: «Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників і шахраїв, не є їх жертвами. Вони співучасники»", - підсумовує Олег Казибрід.
 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...