Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачеві на зарплати муніципалів у січні витратили понад 400 тисяч гривень коштів громади міста (ЗАРПЛАТИ)

Відомі дані узагальненої інформації про заробітні плати працівників виконкому за січень 2019 року.

Так, згідно з оприлюдненою інформацією на заробітні плати працівників Управління муніципальної інспекції у Мукачеві в перший місяць 2019 року загалом витратили 417 929,10 гривень.

Серед працівників згаданого управління найбільшу платню за січень нарахували його очільнику Вячеславу Роману – 18 272 гривні 70 копійок, другим за рівнем оплати праці став заступник начальника управління Сергій Буташ – 17 448 гривень 51 коп. Замкнула трійку зарплатних лідерів головний спеціаліст, інспектор з паркування відділу інспекторів з паркування Ірина Мельник – 17 289 гривень 88 копійок.

Найменше  у січні заробила головний спеціаліст, інспектор відділу контролю за станом благоустрою міста Ольга Опріш – 7 573 гривні 82 копійки.

Водночас слід зазначити, що суми, які отримано на руки дещо менші, аніж суми нарахувань, через утримання із заробітньої плати згідно законодавства України.

Також нагадаємо, що у грудні оплата праці місцевої Муніципальної інспекції обійшлася громаді міста в 389 тисяч 898 гривень 76 копійок.

 Саша Клімова
Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...