Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

Мукачівську ЦРЛ мають намір перетворити в некомерційне підприємство (ПРОЕКТ)

Відповідний проект рішення готують до розгляду на черговій сесії міськради 27 вересня 2018 року.

Згідно документу, у Мукачеві мають намір реорганізувати комунальну організацію (установу, заклад) Мукачівську центральну районну лікарню (ЦРЛ) шляхом перетворення в комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство «Мукачівська центральна районна лікарня» (КНП МЦРЛ).

Слід також зазначити, що в разі прийняття цього рішення буде  встановлео, що КНП МЦРЛ є правонаступником всіх прав та обов’язків комунальної організації (установи, закладу) Мукачівська ЦРЛ.

Крім того, даним рішенням утворять комісію з реорганізації місцем роботи якої буде визначено приміщення за адресою: вул. Пирогова Миколи, 8-13, м.Мукачево (відділ охорони здоров’я – І поверх стоматологічного корпусу Мукачівської ЦРЛ).

Також, документом мають намір визначити встановлення терміну заявлення кредиторами своїх вимог – два місяці з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що здійснює державні повноваження в сфері державної реєстрації, повідомлення про припинення шляхом перетворення комунальної організації (установи, закладу) Мукачівська ЦРЛ.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...