Головна » Життя

Мукачево стало прикладом для наслідування у співпраці “Громада – влада” (ФОТО)

Відтепер громада і влада співпрацюватимуть по-новому.

Адже за це вперше в Україні і що головне саме у Мукачеві серйозно взялися представники двох потужних громадських організацій — Асоціації захисту прав правників і Мукачівської міськрайонної спілки підприємців. Вони скликали об’єднавчий форум, який набув широкого резонансу по всій Україні та за її межами, аби підписати меморандум про співпрацю.

Бізнесмени з Польщі та Румунії, адвокати з України та Італії, журналісти, науковці – серед запрошених заходу. Голова Ради адвокатів Закарпаття і голова правління Асоціації захисту прав правників Олексій Фазекош наголосив, що сьогодні в Україні не існує прикладів постійного і, головне, результативного діалогу громад із владою. Мукачево стане в цьому прикладом для наслідування. “Новий рівень співпраці громади, підприємців, правників та преси хочуть запровадити так би мовити об’єднуючим методом – поєднають правовий консалтинг, судовий захист, бізнесове спілкування та професійний PR”, – запевнив Олексій Фазекош.

Асоціація захисту прав правників стоятиме на сторожі всіх правників без винятку, і при цьому захищатиме інші верстви населення, зокрема бізнес-спільноту, яка дуже часто потерпає від неправомірних дій з боку чиновників. У межах асоціації реалізують три пріоритетні завдання: незалежність адвокатури, законотворчу діяльність та юридичну експертизу. Втім, найважливіша проблема реформування адвокатури та прокуратури.

Скоординовані зусилля громадських організацій, правників і журналістів повинні підтвердити, що в Україні є сильне громадянське суспільство, здатне впливати на процеси державотворення за будь-якої влади. Співпраця в межах форуму буде аполітичною, але з чітким наміром впливати на всі процеси, що відбуватимуться як на Закарпатті, так і в усій Україні, — зазначив Олексій Фазекош.

Нагадуємо, Іван Чубирко закликає не піддаватись “майданним” маніпуляціям та підтримати вектор примирення

Читайте також: На Закарпатті пацієнтів швидкої везуть на конях (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...