Москаль просить Кабмін передати Закарпатській ОДА провалені важливі інвестиційні проекти

03.10.2018 14:13 21 0
Москаль просить Кабмін передати Закарпатській ОДА провалені важливі інвестиційні проекти
Як повідомляється на офіційному веб-сайті глави Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, йдеться про проекти, які закріплені за іншими відомствами і просуваються вкрай повільно та проблематично. Так, губернатор Закарпаття просить передати області проекти реконструкції інфраструктури міжнародних пунктів пропуску «Ужгород» і «Лужанка», які знаходяться в підпорядкуванні Державної фіскальної служби України, та проект із розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-угорському кордоні, яким займається Міністерство інфраструктури і Державне агентство автомобільних доріг України. Вказані проекти перетворилися на довгобуди і ледь не призвели до міжнародного скандалу через непрозоре використання коштів ЄС. Також зазначено, що облдержадміністрація наполягає на передачі грантових проектів із подальшим співфінансуванням з державного бюджету, зокрема, щодо протипаводкових заходів у межиріччі річок Тиса і Тур, модернізації дорожнього зв’язку між Пряшівським краєм (Словаччина) та Закарпаттям, програми «Дороги до здорових лісів: міцні, адаптаційні, різноманітні та сталі ліси у прикордонних регіонах України та Словаччини» і щодо зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України та Польщі.
"Закарпатська обласна державна адміністрація гарантує своєчасну реалізацію зазначених проектів та ефективне використання держбюджетних коштів та міжнародної технічної допомоги. Водночас, Г. Москаль просить на законодавчому рівні врегулювати питання щодо надання права облдержадміністраціям здійснювати зовнішні запозичення для реалізації таких проектів", - сказано в повідомленні.

Нагадуємо, На Закарпатті поруч кордону затримали порушників з “аксесуарами” контрабандистів та газовим балончиком (ФОТО)

Читайте також: Нацагенство з попередження корупції може отримати інформацію про зареєстровані авто та їх власників

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...