Москаль пропонує мешканцям Берегівщини авторитетом громади натиснути на переможця тендеру й примусити його почати ремонт автодороги (+ ДОКУМЕНТИ)

09.07.2018 17:52 100 0
Москаль пропонує мешканцям Берегівщини авторитетом громади натиснути на переможця тендеру й примусити його почати ремонт автодороги (+ ДОКУМЕНТИ)
Усього на Закарпатті є 55 автодоріг обласного значення. На ремонт усіх зроблена проектно-кошторисна документація (ПКД). На сьогодні проведені 30 тендерів, у тому числі на дорогу обласного значення «Берегово – Бадалово – Вари – Боржава», довкола якої останні кілька днів зчинився резонанс у ЗМІ. – Тендер на ремонт цієї дороги через систему ProZorro відбувся ще 6 квітня цього року, – зазначає Геннадій Москаль. – Переможцем визнана компанія ТОВ «ПБС» із Івано-Франківська. 5 червня з переможцем підписано договір на капітальний ремонт дороги (див. документ нижче). Під тендер виділене фінансування, узгоджене зі Службою автомобільних доріг та Бюджетним комітетом Верховної Ради України. Авансовий платіж здійснюється, як тільки переможець завозить техніку на місце виконання підряду. Згідно з графіком виконання робіт (документ додається), ремонт мав розпочатися ще 15 червня. Однак ТОВ «ПБС» техніку не завезло і жодних робіт не розпочало. До речі, така ж ситуація ще по двох дорогах, на яких перемогла ця ж компанія: «Свалява – Мукачево» та «Берегово – Затишне – Кідьош». Тому якщо в когось із мешканців сіл, що живуть уздовж дороги «Берегово – Бадалово – Вари – Боржава», є бажання влаштувати пікет чи якусь іншу акцію протесту через відсутність ремонту, надаємо адресу переможця тендеру ТОВ «ПБС»: м.Івано-Франківськ, вул. Тичини, 8А. А якщо в людей немає бажання їхати до Івано-Франківська, можна пікетувати асфальтний завод ТОВ «ПБС» біля с.Рокосово Хустського району. Ми готові допомогти транспортом. Як виявилося, розпіарена система ProZorro має купу недоліків. По-перше, вона допускає до участі в тендерах різного роду аферистів, які після отримання авансу зникають без сліду. А, по-друге, немає жодного механізму примусити переможця виконувати роботи, по яких він виграв тендери, – це просто не передбачено законодавством. Єдиний варіант – тиснути на нього громадськістю. Як казав Тарас Шевченко, «…треба миром, громадою обух сталить!..» Нагадаємо, Москаль проінспектував реконструкцію Музею лісу і сплаву на Міжгірщині (+ ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...