Міжнародна конференція в готелі "Камелот" зібрала понад сотню учасників (ФОТО)

19.10.2018 10:56 27 0
Міжнародна конференція в готелі "Камелот" зібрала понад сотню учасників (ФОТО)

Одним з організаторів виступила клініка "Діамед", що в Ужгороді. Саме там 2 роки тому з'явився сучасний МРТ апарат, за допомогою якого закарпатські лікарі практикують магнітно-резонансну томографію для діагностики онкологічних захворювань.

Під час конференції лікарі зазначили, що проблема полягає не стільки в техніці та технологіях, скільки у людському факторі, адже саме мультимодальний підхід (злагоджена робота 4/5 спеціалістів і являє собою 80% успіху). Цей підхід вже використовують у США та Європі, саме там, де медицина вийшла на абсолютно новий рівень.

Так, впродовж конференції йтиметься про сучасні методики лікування онкопатологій. В рамках заходу передбачено низку круглих столів та панельних дискусій. Фахівці-медики та науковці ділитимуться своїм досвідом та вивчатимуть напрацювання колег у діагностиці та лікуванні пацієнтів з пухлинами нервової системи. Захід проходитиме під головуванням президента Всеукраїнської асоціації рентгенологів України, д.м.н., проф. Олени Шармазанової та президента асоціації радіологів, д.м.н. проф. Тетяни Ялинської.

Автор статті: Вероніка Фреган
Нагадуємо: Небезпечний стан дороги у Тячеві – соцмережі (ФОТО) Читайте також: Президентом призначено двох місцевих суддів на Тячівщині
Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...