П’яний дебош у Мукачеві: пʼяний прикордонник кидався на людей та бив автомобілі біля закладу «Оркестр»

30.08.2026 14:48 362 0
П’яний дебош у Мукачеві: пʼяний прикордонник кидався на людей та бив автомобілі біля закладу «Оркестр»

Учора ввечері у Мукачеві чоловік у стані, за попередньою інформацією, сильного алкогольного сп’яніння влаштував справжній дебош біля місцевого закладу «Оркестр».

За словами очевидців, чоловік поводився агресивно: чіплявся до відвідувачів, кидався на людей, провокував бійки та не реагував на зауваження. На цьому він не зупинився — почав бити припарковані автомобілі.

За попередніми даними, учасником інциденту міг бути Денисенко Ігор Едуардович. Також є інформація, що чоловік може бути військовослужбовцем Державної прикордонної служби України.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!