Міська рада Ужгорода визначила місця пунктів обігріву для бездомних

10.11.2021 19:43 516 0
Міська рада Ужгорода визначила місця пунктів обігріву для бездомних

Заходи щодо профілактики ГРВІ та грипу; попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій; розгортання тимчасових пунктів обігріву в Ужгороді; пропуск льодоходу, повені і паводків; протидію поширенню COVID-19 та поліомієліту – ці питання розглядали сьогодні в Ужгородській міській раді на черговому плановому засіданні місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді.

 

Зокрема, затвердили місця для розгортання тимчасових пунктів обігріву в Ужгороді, за потреби, – цілодобового біля озера Кірпічка, денного пункту на базі комунального підприємства КШЕП на вулиці Проєктній, 3 і цілодобового у секторі обліку та нічного перебування бездомних осіб Ужгородського міського територіального центру департаменту соціального політики Ужгородської міської ради на вулиці Олександра Грибоєдова, 20 б.

Провели на засіданні також тренування із членами місцевої комісії ТЕБ та НС та керівниками територіальних спеціалізованих служб щодо пропуску льодоходу, повені і паводків, попередження надзвичайних ситуацій взимку та про підготовку систем життєзабезпечення населення міста до осінньо-зимового періоду. 

Зокрема, перевіряти наявність у працівників та відвідувачів закладів торгівлі, харчування, розважальних, спортивних, пасажирів на різних видах транспорту документів про вакцинацію від COVID-19 або про негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР чи експрес-тесту, зроблені не більш як за 72 години або ж довідки про одужання від коронавірусу. У разі порушень винних мають притягати до відповідальності.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...