"Минай" зазнав поразки у грі зі "Львовом": закарпатський ФК наблизився до зони вильоту

26.09.2021 16:43 942 0

Сьогодні, 26 вересня, ФК "Минай" вступив в західноукраїнське дербі з "Львовом" в Ужгороді на стадіоні Авангард.

Матч розпочався о 14:00, однак на жаль завершився поразкою для закарпатського клубу. Команда зіграла свій другий поспіль матч на цьому тижні в рамках 9 туру.

На офіційному сайті закарпатського футбольного клубу "Мина" зазначили, що настрій у нашої команди не кращий через результат кубкового візиту в Сумах. Зрештою, і фізичних сил було потрачено в тій грі чимало, а часу відновитися доволі мало.

Попри те, що ця гра мала неабияке турнірне значення, матч завершився з рахунком 2:1 не в користь закарпатського футбольного клубу.

Матч з ФК "Львовом" була грою у три моменти. Спочатку "Львів" забив гол на 21-хвилині, потім "Минай" зрівняв, а у другому таймі гості забили другий.

"Минай" намагався зрівняти, але до гольових моментів не дійшло.

У підсумку команда Василя Кобіна на 14 місці.

Нагадаємо, що ФК «Минай» ініціював збір коштів для важкохворої 5-річної ужгородки Кіри Зайцевої. Клуб передасть кошти на лікування маленької закарпатки із проданих білетів на матч із «Львовом».