Meta запустить платформу для захисту від порнографії

03.12.2021 15:25 1228 0
Meta запустить платформу для захисту від порнографії

Компанія Meta (раніше Facebook) разом із понад 50 неурядовими організаціями-партнерами по всьому світу підтримає запуск платформи, яка допоможе зупинити обмін інтимними зображеннями людей без їхньої згоди. 

Як повідомляють на сайті компанії, платформа StopNCII.org спирається на технологію NCII Pilot, розроблену Facebook та Instagram  у 2018 році, щоб допомогти жертвам активно зупиняти поширення інтимних матеріалів з їхнім зображенням, а не просто видаляти їх постфактум. Щоб стирати інтимний контент, яким діляться без згоди, використовують технологію порівняння фотографій і відео.

Той, кого турбує, що його інтимні зображення були або можуть бути опубліковані на онлайн-платформах, таких як Facebook або Instagram, зможе залишити заявку на StopNCII.org, щоб завчасно виявити їх.

Зображенню присвоюється унікальне хеш-значення (числовий код) , який створює безпечний “цифровий відбиток”. Технічні компанії, які беруть участь у StopNCII.org, отримують хеш і можуть використовувати його, щоб визначити, чи хтось поділився або намагається поділитися цими зображеннями на своїх платформах. У Meta запевняють, що StopNCII.org і пов'язані з нею технологічні платформи будуть отримувати лише хеші, а не самі зображення. Ця функція запобігатиме подальшому поширенню контенту і надійно зберігатиме його у володінні власника.

Як зазначають, поширення інтимного контенту без згоди (це ще називають “порнопомстою”) може мати руйнівний вплив на життя людини. Варто підкреслити, що StopNCII.org призначена лише для осіб старше 18 років. У випадку поширення інтимних зображень неповнолітніх радять звертатися до відповідних організацій.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...