Медики назвали приховані ознаки цукрового діабету

02.09.2021 07:30 669 0
Медики назвали приховані ознаки цукрового діабету

Вчені розповіли, як своєчасно виявити розвиток цукрового діабету. Вони назвали п'ять ранніх прихованих ознак небезпечної хвороби, які вказують на порушення здоров'я, передає  newsyou.info.

При розвитку цукрового діабету у людини починає неправильно працювати організм. В результаті він не засвоює глюкозу, яка накопичується в крові. В результаті виникає ряд ускладнень. У людини починаються проблеми з роботою серцево-судинної системи, пошкоджуються нирки і погіршується зір. Медики відзначають, дуже складно виявити розвиток хвороби на ранніх стадіях, оскільки вона нерідко розвивається безсимптомно. Люди йдуть до лікарні, коли у них вже почалися проблеми і недуга прогресувала.

Вчені назвали п'ять ранніх прихованих ознак цукрового діабету, знаючи як, можна виявити хворобу. Вони допоможуть не тільки сповільнити розвиток захворювання, але в деяких випадках змінити його хід і не дати розвинутися, якщо вчасно звернутися до фахівця.

Перше, що вказує на недугу - це частіше сечовипускання. Бажання відвідати туалет може з'являтися частіше, ніж раз на годину. Ще однією ознакою є спрага. Регулярно відчувається голод - також може свідчити про порушення здоров'я.

Потрібно звертати увагу і на фізичні прояви. Часто при розвитку хвороби людина відчуває втому без видимих ​​причин. Ще один симптом - це поколювання в ногах і руках.

Читайте також:

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...