Лише чотири малі винороби на Закарпатті працюють з ліцензією

02.11.2021 14:05 431 0
Лише чотири малі винороби на Закарпатті працюють з ліцензією

За період дії спрощеної процедури отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв для малих виробництв виноробної продукції в Закарпатській області такі ліцензії отримали всього чотири суб’єкти господарювання.

В управлінні ДПС у Закарпатській області закликають малих виноробів активніше користуватися спрощеною процедурою та запевняють, що фахівці з готовністю нададуть консультації та роз’яснення всім малим виноробам, які захочуть отримати ліцензію на виробництво алкогольних напоїв.

У податковому відомстві нагадали, що Законом України від 20 березня 2018 року № 2360-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв» були внесені зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Зокрема зміни до статті 3 закону передбачають спрощення процедури отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв для суб’єктів господарювання – малих виробництв виноробної продукції.

До таких зараховують суб’єкти господарювання, які здійснюють за повним технологічним циклом без додавання спирту виробництво та розлив у споживчу тару виноградних, плодово-ягідних вин або медових напоїв в об’ємі, що не перевищує 10 000 декалітрів на рік, з виноматеріалів виключно власного виробництва (не куплених), отриманих шляхом переробки плодів, ягід, винограду, меду власного виробництва.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...