Мати вбитої на Ужгородщині 10-річної дівчинки вперше прокоментувала звіряче вбивство вітчимом її доньки

02.11.2021 12:58 7163 1
Мати вбитої на Ужгородщині 10-річної дівчинки вперше прокоментувала звіряче вбивство вітчимом її доньки

Навіть труна була закритою, розповідають близькі родини.  Новина про звіряче побиття 10-річної дівчинки з Ужгородщини ще і досі шириться Україною. 

П’яний відчим жорстоко побив падчерку і пішов спати. Сварку з дитиною влаштувава ввечері та побив тим що під руку потрапляло - навіть ніжкою від стільця. Всю ніч дитина плакала і просила по допомогу. Нелюд – відчим бив маленьку дівчинку Маю:  кулаками по обличчю, ременем і залізною ніжкою від стільця. Таких страшних ударів 10-річна дівчинка не змогла пережити.

 

Мати дівчинки у програмі «Один за всіх» вперше прокоментувала ситуацію, яка сталася тієї злощасної ночі. Наталія Давидова просить, благаючи повернути дітей, відібраних соціальними службами. 

Що ж до трагедії , за її словами все сталося так:

  Я захищала дитину, за що сама була побита. Ранок був звичайним: Сергій встав, пішов на роботу. Працював на заводі віконних конструкцій. Потім він зателефонував від знайомого, я по голосу почула, що він не тверезий. Природньо,  я почала хвилюватися, адже коли він був випивший, чоловік піднімав на нас руки та свариться. У телефонній розмові, попросив щоб Мая принесла гроші. Після приходу з роботи, чоловік пройшов повз мене і пішов у кімнату. Звідти я почула звук ляпаса. Згодом Сергій мовчки вийшов з кімнати, а я почула, як Маюша вибігла через вікно. 

Чоловік злився на те, що маленька дівчинка жалілася на його вчинки сусідам, і він щоразу її за подібні витівки карав побиттями. Також окрім Маї у домі страждали жінка, діти, собака, а також побутові умови – чоловік трощив усе що бачив.

Далі чоловік Наталії, через кілька годин привів до хати пропащу зі словами: « Смотри кого я привёл. Говори матери где ты была?»

Дівчинка ховалася у хліву, від вітчима – деспота. Але і це її не врятувало, поки мати готувала суміш для молодшої дитини, Сергій встиг нанести на неї наступні удари:

 «Я стала на захист дитини, прикривала її собою. Він бив її і мене, лаявся. «Лупив» палкою, руками і ногами, цвяхи стричали із стільця, ми отримали рвані рани. Потім я його штовхнула – він упав, але мою увагу привернула інша дитина.  Викликати допомогу я не могла, телефон був у нього. 

Вже були випадки, коли я кликала по допомогу, але ніхто не відгукувався. Окрім Маї, у мене ще четверо дітей,я мусила зробити деякі домашні справи Мая пішла до себе». 

Наталія Давидова, розповідає, що вони з чоловіком цілу ніч не спали, інші діти також просили материнської турботи. Згодом їхню увагу привернула тиша зі сторони Маї. Мертву дівчинку виявив вітчим-деспот. 

Як розповідає подруга матері дівчинки Крістіна Деметер: «Це ж як потрібно було ненавидіти та побити дитину, щоб навіть труна була закритою!? Чоловік по-звірськи поводився з падчеркою за будь яку маленьку дрібничку, яка не так була зроблена».

Після страшенних тортур, які не пережила дитина поліція затримала вітчима – ката  Сегія Давидова. Чоловік свою провину визнав та у скоєному зізнався. 

У селі піднявся бунт, адже вважають що у смерті дитини винна і мати. Жінка не звернула уваги на помираючу від болі дитину і сама пішла спати. Односельчани вважають, що за грати має потрапити і мати дівчинки 37- річна Наталія Давидова. Місцеві підозрюють, що жінка теж була співучасницею цих катувань.

Мати за собою вини не відчуває, за її словами, вона намагалася врятувати дитину. Але чоловік, ледь її саму не відправив на той світ.

Вітчим і мати жорстоко били дівчинку армійським ременем за будь-яку провину: подробиці вбивства дитини на Закарпатті

 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Лора

2 лист. 2021 р., 17:51
Мамашу и этого нелюдя за решетку на долгие годы! Детишки проживут в спокойствии, а может и обретут нормальную семью!
Loading...