Лікарі розповіли про користь арахісу для судин

11.09.2021 07:30 490 0
Лікарі розповіли про користь арахісу для судин

Арахіс на 13% знижує загальний ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Японські вчені з Осакського університету з’ясували, що любителі арахісу краще захищені від інсульту та серцево-судинних захворювань. Дослідження було опубліковане в журналі Stroke.

У 1990-х роках дослідники зібрали інформацію про раціон більше 74 тис. японців 45-74 років і простежили за їх здоров’ям в наступні роки. За цей час японці, які брали участь у дослідженні, зіткнулися з 3599 інсультами та 849 випадками ішемічної хвороби серця.

Ті, хто з’їдав 4-5 ядер арахісу в день, виявилися менш схильні до серцево-судинних захворювань, ніж ті, хто взагалі його не вживав.

Арахіс на 13:% знизив загальний ризик розвитку серцево-судинних захворювань, на 16% – ризик інсульту в цілому, на 20% – ризик ішемічного інсульту. З ішемічною хворобою серця і геморагічним інсультом зв’язку не спостерігалося.

Арахіс багатий ненасиченими жирами, мінералами і вітамінами, клітковиною, і регулярне вживання його в їжу дозволяє знизити тиск і рівень «поганого» холестерину, а також зменшити запальні процеси в організмі, пояснюють автори роботи. При цьому навіть невеликої його кількості достатньо, щоб підтримати серцево-судинну систему.

Читайте також:

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...