Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Лікарі офіційно визнали «селфі» психічним розладом

Розлад називається «селфітіс» і визначається як обсесивно-компульсивне бажання сфотографувати самого себе і викласти фото в соціальні мережі

Американська психіатрична асоціація (АПА) офіційно підтвердила те, про що багато хто й сам здогадувалися: постійне фотографування себе (так звані «селфі») є психічним розладом.

Розлад називається «селфітіс» (selfitis) і визначається як обсесивно-компульсивне бажання сфотографувати самого себе і викласти фото в соціальні мережі як спосіб заповнити комплекс заниженої самооцінки.

Відповідно до рішення Американської психіатричної асоціації, існує три рівня розлади:

Граничне селфітіс: фотографувати самого себе, принаймні три рази в день, але не відправляти фото в соціальні мережі;
Гостре селфітіс: фотографувати самого себе принаймні три рази в день і розміщувати кожну з фотографій в соціальних мережах;
Хронічне селфітіс: Неконтрольоване бажання фотографувати самого себе цілодобово і розміщувати всі зроблені фотографії в соціальних медіа більш ніж шість разів на день.

Крім того, нещодавно стало відомо, що вчені визнали публікацію фотографій зі спортзалу або з ранкових пробіжок ознакою наявності серйозного психічного захворювання – нарциссиські розлади особистості.

Нагадуємо, Трагічна смерть: При падінні з мосту загинула дівчинка (ФОТО)

Читайте також:  50 відтінків сірого по-Ужгородськи (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...