Лапароскопічна хірургія: що таке метод «замкової щілини»?
Багато українців прагнуть будь-якими способами уникнути хірургічного втручання, навіть якщо воно дозволить значно покращити якість їхнього життя. Основною причиною страху зазвичай є необхідність тривалого й болісного відновлення. Однак медицина не стоїть на місці. Сьогодні на зміну високотравматичним відкритим операціям прийшли більш щадні лапароскопічні втручання. Їх суть полягає в тому, що доступ до операційного поля здійснюється через невеликі проколи в черевній стінці. Це значно знижує навантаження на організм пацієнта та прискорює процес реабілітації.
Лапароскопічні операції у Клініці Біляка
Приватна клініка на Закарпатті, заснована відомим лікарем Степаном Томовичем Біляком, – одна з небагатьох в Україні, де більшість хірургічних втручань проводиться мінімально інвазивним методом. Тут щадний підхід використовують для виконання таких операцій, як:
- видалення жовчного міхура;
- герніопластика (лікування гриж стравоходу, черевної стінки, пахової ділянки);
- лікування спайкового процесу черевної порожнини;
- видалення апендикса;
- видалення кіст печінки та нирок;
- видалення міоми матки;
- видалення матки, яєчників, простати, сечового міхура при онкологічних захворюваннях і багатьох інших.
Степан Томович Біляк першим в Україні використав лапароскопічний метод для видалення жовчного міхура. У наступні роки він займався активним розвитком мінімально інвазивної хірургії в країні. Своїми знаннями та досвідом Степан Томович ділиться з командою молодих і перспективних хірургів клініки, яку наразі очолює його син – Степан Степанович Біляк.
Як проводяться мінімально інвазивні операції?
В клініці Біляка лапароскопічна хірургія є пріоритетним напрямком діяльності. Метод «замкової щілини» отримав свою назву тому, що для доступу до зони, яка оперується, хірург замість великого розрізу робить кілька невеликих проколів. В один із них вводиться лапароскоп – інструмент, що дозволяє лікарю «заглянути» всередину черевної порожнини. Інші отвори потрібні для введення мініатюрних хірургічних інструментів.
На кінці лапароскопа знаходиться джерело освітлення та мікровідеокамера, зображення з якої передається на екран комп'ютерного монітора. У такий спосіб лікар може стежити за своїми маніпуляціями. Картинка багаторазово збільшена, що дозволяє хірургу розгледіти навіть найдрібніші деталі операційного поля.
У чому переваги лапароскопічної хірургії
Мінімально інвазивні операції безпечніші за традиційні хірургічні втручання. Вони дозволяють домогтися такого ж ефекту та при цьому мають цілу низку переваг. Основними серед них є такі:
- після операції не залишається помітних шрамів;
- знижується ризик формування спайкового процесу та післяопераційних гриж;
- зменшується ймовірність розвитку таких ускладнень, як неконтрольована кровотеча та інфекційне ураження;
- тривалість періоду госпіталізації та реабілітації скорочується практично вдвічі;
- відновлення проходить менш болісно.
Після лапароскопічних операцій пацієнти практично відразу ж можуть вставати з ліжка. Це знижує ймовірність порушень з боку легенів і шлунково-кишкового тракту. Загалом лікування проходить із найменшим дискомфортом для пацієнта.
Чому варто вибрати Клініку Біляка?
Лікарі медичного центру на Закарпатті мають великий досвід у виконанні мінімально інвазивних операцій. Це дуже важливо, адже обмежений доступ до операційного поля ускладнює роботу хірурга. Тому домогтися позитивного результату може тільки лікар, що володіє специфічними навичками та значним практичним досвідом.
Сфера лапароскопічної хірургії безперервно розвивається. З'являються нові технології, що дозволяють підвищити якість лікування. У Клініці Біляка регулярно проводиться модернізація обладнання, впроваджуються нові хірургічні протоколи, розширюється перелік показань до проведення мінімально інвазивних операцій.
Ще однією особливістю клініки є абсолютна фінансова прозорість. Пацієнт платить тільки за операцію. Усі супутні витрати вже включені до її вартості. Хворому надаються:
- трансфер до клініки з аеропорту або залізничного вокзалу;
- персональний медичний координатор;
- проживання в комфортній палаті, оснащеній всім необхідним;
- збалансоване харчування з екологічно чистих продуктів;
- цілодобовий медичний нагляд;
- медикаменти та витратні матеріали;
- комплексний післяопераційний догляд.
Отже, пакет послуг враховує всі базові потреби хворих. У багатьох медичних центрах за все це стягується додаткова плата, через що пацієнтам дуже важко зрозуміти, у яку суму в кінцевому підсумку їм обійдеться лікування. Підхід, який використовується в Клініці Біляка, позбавляє хворого непередбачених витрат, що дає можливість повністю зосередитися на процесі одужання.
Якщо вам або вашій близькій людині потрібне хірургічне втручання, не відкладайте лікування на безвік. У клініці на Закарпатті є можливість зробити операцію мінімально інвазивним методом та в найкоротші терміни повернутися до здорового життя.
Читайте також:
Останні новини
-
17:20 21 листопадаУжгородські рятувальники ліквідували пожежу в металевому вагончику91 0
-
16:36 21 листопадаНа Мукачівщині рятувальники вберегли дерев’яний будинок від знищення вогнем80 0
-
14:30 21 листопадаЗдійсни мрію дитини — приєднуйся до благодійної акції «2 000 подарунків до Нового року»!98 0
-
12:54 21 листопадаЗбила пішохідку та з'їхала у кювет: на Ужгородщині трапилася ДТП139 0
-
12:19 21 листопадаУ селищі Воловець трапилася смертельна ДТП: поліція Закарпаття розшукала зловмисника, який втік за межі області136 0
-
11:11 21 листопадаЗаметіль на Драгобраті: на високогір'ї випав сніг123 0
-
09:40 21 листопадаУ Перечині двоє чоловіків ледь не загинули під час очищення цистерни130 0
-
17:51 20 листопада1000 днів війни: в Ужгороді вшанували пам'ять полеглим Героям (ВІДЕО)212 0
-
17:19 20 листопадаВ Ужгороді сьогодні провели в останню земну дорогу Михайла Шишку220 0
-
16:27 20 листопадаНа Закарпатті підвищиться рівень води у річках220 0
-
15:50 20 листопадаНа Мукачівшині трапилася смертельна ДТП: загинула 34-річна жителька Мукачева386 0
-
13:28 20 листопадаНа пожежі мукачівські вогнеборці врятували власницю квартири244 0
-
12:51 20 листопадаНа кордоні з Румунією у Тисі виявили потопельника243 0
-
12:42 20 листопадаКамені в прикрасах: які обирати?228 0
-
11:20 20 листопадаВодія з понівеченої автівки деблокували рятувальники: у Тячеві трапилася ДТП220 0
Коментарі - 0