Кубок Закарпаття з футболу здивував результатами

26.03.2018 11:43 133 0

На цьому рубежі «Сокіл» (Кінчеш) приймав у рідних стінах «Заріччя». Основний час гри завершився нічиєю – 1:1, команди обмінялися влучними пострілами з пенальті. А от в серії виконання післяматчевих пенальті Фортуна була на боці «Сокола» - 5:3 такий результат у їх виконання на користь господарів. Серія післяматчевих пенальті вивела до 1/8 ще один колектив з Мукачівщини – «Колос» (Іванівці), який пройшов воловецьку «Спарту». Основний час гри -1:1 (по-пенальті – 5:4). А от у 1/8 найбільша сенсація сталася у Рахові, де місцеві «Карпати» мінімально здолали срібного призера чемпіонату – ФК «Середнє» - 1:0. Вирішальним став пенальті на 31-й хвилині гри, який бездоганно виконав «карпатівець» Богдан Тимочук. Ще один напружений матч відбувся в Вільхівцях, де зустрічалися представники вищої ліги – місцеві «Вільхівці» та «Поляна». Єдиний гол гравця господарів Василя Габора на 60-й хвилині виводить до чвертьфіналу «Вільхівці».

«Бужора»  на виїзді впевнено здолала представника Свалявщини – ФК «Стройне» - 4:1. Стартова десятихвилинка стала вирішальною у протистоянні представників східної та західної зон першої ліги в Дубовому. Гравець місцевих «Карпат» Іван Лендєл на 9-й хвилині реалізував свою нагоду й приніс перемогу своїй команді над концгазівським «Витязем». У Середньому в непростому протистоянні «Ужгород» здобуває вікторію над МФА U-19 – 2:1. У зустрічі «Дерцен» - «Бобовище» перемога дісталася чемпіону західної зони першої ліги – «Бобовищу» - 3:2. Причому автором усіх трьох м’ячів став Володимир Бабич. Ще два поєдинки 1/8 «Іванівці» - «Минай» та «Кінчеш» - «Севлюш» відбудуться в четвер, 29 березня. В 1/4 фіналу зустрічатимуться «Вільхівці» - «Бужора», «Карпати» (Дубове) – «Карпати» (Рахів), «Ужгород» очікуватиме свого суперника з пари «Севлюш» - «Сокіл» (кінчеш), а «Бобовище» з пари «Іванівці» - «Минай». Як повідомляє сайт федерації футболу Закарпаття чвертьфінальні поєдинки у зв’язку з католицьким Великоднем заплановані на 30 березня, п’ятницю. Утім, якщо команди дійдуть згоди, то, повідомивши ФФЗ, можуть зіграти й у неділю. Семен МИХАЙЛИК ФОТО з матчу МФА U-19 – «Ужгород»