Криптовалюта XRP: її особливості, вартість та способи зберігання

07.10.2022 13:39 899 0
Криптовалюта XRP: її особливості, вартість та способи зберігання

Криптовалюта XRP є віртуальною валютою, якою користуються не лише на криптовалютних сервісах та платформах, але й у деяких офіційних державних установах. У цій статті ми розповімо про особливості цієї унікальної цифрової валюти та можливі способи її зберігання.

Що таке проект Ріпл?

Вперше назва Ріпл з’явилася у 2012 році. Власники цього проекту поставили собі за мету розробити платіжну систему для проведення міжнародних переказів, яка була б набагато кращою та швидшою за вже існуючі системи, а також більш вигідною для користувачів, які б не сплачували шалено високі відсотки за перекази.

Цей проект Ripple вважається досить успішним, адже має деякі важливі переваги. Серед них:

• Висока швидкість підтвердження транзакцій (не потрібно чекати зарахування переказу декілька діб, як при користуванні іншими всесвітньо відомими системами переказів);

• Доступ до переказів – 24 годин на добу і 7 днів на тиждень, адже це онлайн сервіс;

• Низькі комісії (хто хоча б один раз користувався послугами переказу через системи SWIFT або Western Union запам’ятали, наскільки там високі комісії).

Звичайно, цей проект не обійшовся без своєї ж криптовалюти з однойменною назвою Ріпл або XRP.

Що таке криптовалюта XRP?

XRP – криптовалюта, яка була розроблена як нативна монета системи Ріпл. Кількість випущених монет дорівнює 100 мільярдам, проте не всі вони перебувають у вільному доступі користувачів, а лише 35% із 100%. А більшою частиною – 65 відсотками – володіє компанія, яка і створила цю систему та валюту. Її назва зараз - Ripple Labs.

Сьогодні – у вересні 2022 року - вартість криптовалюти дорівнює 0,47 доларів США.

Де можна придбати та зберігати криптовалюту Ripple?

Ripple – криптовалюта, яка з точки зору купівлі, продажу та зберігання нічим не відрізняється від будь-якої іншої цифрової валюти. То ж вона доступна до купівлі на усіх цифрових платформах, де вона представлена. Це може бути термінал, обмінник, криптовалютна біржа, посередник або P2P платформа.

А ось що стосується зберігання, то звичайно не кожна платформа із раніше перерахованих може запропонувати таку послугу. Адже для зберігання цифрової валюти потрібен електронний гаманець. Це може бути або окрема платформа для збереження коштів, або гаманець на базі, наприклад, криптобіржі. Сьогодні майже всі мультівалютні гаманці підтримують Ripple, адже це досить популярна криптовалюта у 2022 році.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!