Комедія «Глядачам дивитись суворо заборонено»: в Мукачівському драмтеатрі відкрили 75 сезон (ВІДЕО)

01.11.2021 19:21 904 0
Комедія «Глядачам дивитись суворо заборонено»: в Мукачівському драмтеатрі відкрили 75 сезон (ВІДЕО)

Наповнитись емоціями від глядача та віддати частинку себе. Професія, в якій зі сцени можна поділитися проблемами чи дати пораду. Саме завдяки бажанню комунікувати з публікою Світлана Демчук оволоділа фахом акторки. Талановита дівчина ще пів року тому переїхала з рідного Тернополя до Мукачева, а нині майстерно виступила у премєрній виставі Мукачівського драмтеатру «Глядачам дивитись суворо заборонено»

П’єса «Глядачам дивитись заборонено» - це дотепна комедія, побудована на проблемах, пов’язаних із життям театру, підбором п’єс, вибором акторів, роботою режисера та стосунками акторів між собою. Вистава занурює глядача в закулісне життя.

Два місяці тривав клопіткий процес підготовки до прем'єри, участь в якій взяли 10 акторів. Серед них як заслужені артисти України, так і молоді, втім талановиті, які майстерно грають на великій сцені.

У Мукачівському драматичному театрі уже традиційно відбувся закритий допрем'єрний показ комедії «Глядачам дивитись суворо заборонено», написаної за п'єсою Жана Марсана у постановці Юрія Крилівця. Та цьогоріч він дещо особливий.

Саме цією виставою в Мукачівському драматичному театрі відкрили 75-й ювілейний театральний сезон. Тож актори ради запрошують зануритися в світ мукачівського закулісся і отримати незабутні враження.

Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу “Перший кабельний”:

Читайте також:

Теги: Відео
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...