Коли потрібна імплантація зубів?

13.02.2025 10:19 60 0
Коли потрібна імплантація зубів?

Втрата зубів може відбуватися внаслідок травм або хвороб. Нестача навіть однієї зубної одиниці негативно впливає на зовнішність та здоров’я людини. Порушується дикція та змінюються контури обличчя, тому відновлення втраченого зуба є необхідним.

Інноваційним методом протезування стала імплантація зубів — відновлення за допомогою вживлення імпланту в кістку щелепи. Такий штучний корінь виготовляють із титанового сплаву, а на нього фіксують коронку, що досконало імітує природний зуб. Лікарі клініки «Оксфорд Медікал» проводять імплантацію зубів на високому рівні, застосовуючи сучасні та ефективні технології. Переваги цього типу протезування — висока естетичність, відновлення функцій зуба, тривалий термін експлуатації.

Як проводять імплантацію зубів?

За рекомендацією лікаря, одномоментне протезування можна провести безпосередньо після видалення зуба. У лунку встановлюють імплант цільної конструкції, де штучний корінь поєднано з куксою. Або ж на нього можна поставити абатмент. У разі одномоментної імплантації є можливість відразу навантажити конструкцію новою коронкою. Перевагами цього методу є запобігання повторній травмі кістки й нетривалий період реабілітації.

Класична двоетапна процедура вважається більш надійною за відсотком приживлення. Алгоритм проведення такий:

  • встановлення штучного кореня;
  • формування ясен за допомогою спеціальних матеріалів;
  • зняття зліпка для виготовлення коронки;
  • закріплення коронки.

Потрібно дочекатися повного заживлення імплантату, а тільки потім його поєднують з абатментом. Зуб можна повноцінно використовувати уже після фіксації коронки.

В яких випадках рекомендована імплантація?

Цей спосіб протезування може бути застосований за нестачі одного зуба, декількох зубних одиниць, і навіть у випадку повної адентії. Імплантація можлива і для встановлення знімних чи мостовидних протезів.

Перевагою є те, що в разі встановлення одного штучного кореня не потрібно обточувати сусідні здорові зуби. Коли бракує кількох одиниць, створюють конструкції на опорі з 2–4 імплантів. Повна адентія для відновлення естетики та функціональності потребує до 10 штучних опор.

Процедура має й низку протипоказань, зокрема важкі хвороби крові, серця та щитоподібної залози. Якщо є дефіцит кісткової тканини, має бути проведено операцію синус-ліфтингу для її нарощування. У клініці «Оксфорд Медікал» ви завжди можете проконсультуватися з лікарем, та розв’язати проблему браку зубів максимально швидко та ефективно.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!