Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Хустські правоохоронці розшукали людину, що пошкодила сакури в місті Хуст (ФОТО)

10 лютого 2019 року до Хустського відділу поліції надійшло звернення від представника Хустської міської ради, про те, що в ніч з 9 на 10 лютого в м.Хуст по вул.Волошина невідома особа пошкодила чотири дерева породи «Сакура».

Вжитими оперативно-розшуковими заходами працівниками Хустського відділу поліції по гарячих слідах встановлено особу, яка на автомобілі пошкодила дані дерева.

Даного громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.124 ч.1 «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна», ст.122-4 «Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди» Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також даний громадянин не мав страхового полісу на автомобіль ст.126 ч.1 «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки». 

Шановні мешканці м.Хуст!!! Поліція хоче звернути Вашу увагу, що є відповідальні громадяни Хустщини, які прикладають зусилля, щоб розбудувати і прикрасити наше місто, а інші – навпаки, є безвідповідальними, лише пошкоджують майно та втікають від відповідальності.

Поліцейські переконливо просять Вас у всіх випадках володіння будь-якою інформацією про скоєння чи готування до кримінального або адміністративного правопорушення, звертайтеся безпосередньо до Хустського відділу поліції чи за телефоном 102. Не будьте байдужими, адже Ви можете зберегти чиєсь майно або навіть життя!

Нагадуємо: Контрабанда на кордоні: у лонжеронах автомобіля приховали 276 пачок сигарет (ФОТО)

Читайте також: Дитяче жебратство в Ужгороді: поліція проводить рейди (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...