Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Дитяче жебратство в Ужгороді: поліція проводить рейди (ФОТО)

Інспектор ювенальної превенції Ужгородського відділу поліції, спільно зі службою у справах дітей, провели профілактичний рейд по виявленню бездоглядних малолітніх та їх жебракування.

11 лютого, інспектор сектору ювенальної превенції  Ужгородського відділу поліції Світлана Косенко, спільно з працівниками служби у справах дітей, провели профілактичний рейд територією обласного  центру.

Метою заходу було виявлення бездоглядних дітей та дітей, які займаються жебракуванням. У результаті рейду, було виявлено кілька правопорушниць, які використовували малолітніх для жебракування.

Осіб притягнуто до відповідальності. Правоохоронці пояснили їм  про кримінальну відповідальність за систематичне втягнення малолітніх дітей у зайняття жебрацтвом, порушення прав дітей та законодавства.
Подібні рейди правоохоронці, спільно з працівниками соціальних служб, проводять систематично, – повідмляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадуємо: Погляд у минуле: центр Рахова у день виборів до Сойму Карпатської України, фото 1939 року

Читайте також: Із 1 липня 2019 року, ужгородці які не обрали свого лікаря, будуть мати право лише на невідкладну медичну допомогу (ІНФОГРАФІКА)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...