Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Історія не для слабкодухих: хлопець який став першою людиною у світі, яка самостійно і навпомацки вирізала собі апендицит

Хірург самостійно себе прооперував.

Як виявилося, серед учасників команди арктичної станції СРСР знаходився всього лише один лікар. Їм був 27-річний хлопець на ім’я Леонід Рогозів. Раптово йому стало погано. Спочатку він відчував втому і слабкість. Потім він відчув різкий гострий біль у правому боці живота. Завдяки тому, що хлопець був хірургом, він з легкістю діагностував у себе апендицит, – розповідає портал “Знай”.

Він зрозумів, що допомоги чекати не від кого. Радянські лікарі змогли б дістатися до Антарктиди тільки за 36 днів. Біль посилювався, хлопець зрозумів, що не може більше терпіти. У зв’язку з цим Леонідові довелося прийняти одне з найважливіших рішень в житті. Він повинен прооперувати себе самостійно. Хлопець розумів, що шанси на успіх неймовірно малі. Адже йому необхідно самостійно вийняти свій кишечник назовні. Звичайно ж, про неточності говорити не варто. Навіть враховуючи той факт, що раніше він проводив цю операцію безліч разів.

До операції він готувався дуже ретельно. Хлопець попросив двох членів команди асистувати йому. Вони повинні тримати дзеркало, повертати лампи і подавати йому інструменти. Леонід також розповів їм, як вони зможуть його врятувати у випадку зупинки дихання.

Звичайно, за таких обставин про наркоз не може бути й мови. Рогозів використовувати лише місцеву анестезію – для розрізання черевної порожнини. Інші етапи операції проводилися наживую.

Хлопець оперував себе без рукавичок, абсолютно навпомацки. Він знав, що апендикс може лопнути в будь-який момент, і може виникнути перитоніт, тому він ризикував багатьом. Операція тривала довгих 120 хвилин. Незважаючи на всі ризики і побоювання вона пройшла надзвичайно успішно. Через 2 тижні хірург повністю відновився.

Нагадаємо, У Голландії закривають в’язниці, тому що в країні не залишилося бандитів

Читайте також: Сила голосу та почуттів: в Ужгороді виступив київський інді-рок гурт «Viviene Mort» (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...