Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Голландії закривають в’язниці, тому що в країні не залишилося бандитів

У Голландії закрили 19 в'язниць, тому що там не вистачає злочинців для їх наповнення.

І закриють ще 5, згідно з офіційними документами, які потрапили в розпорядження видання «Telegraaf».

Таке рішення залишить без роботи майже 2000 осіб, з яких лише 700 зможуть отримати інші посади в правоохоронних органах, зростання до ліквідації в’язниць слід за стабільним падінням злочинності з 2004 року.

Проблема порожніх камер у в’язницях стала настільки проблемною, що в минулому році восени Нідерланди навіть перевели 240 ув’язнених з Норвегії, щоб заповнити в’язниці!

Є багато причин, чому в Голландії такий низький рівень злочинності: лояльні закони щодо наркотиків, упор на лікування, а не ув’язнення, і застосування електронних браслетів для ув’язнених, що дозволяє їм продовжувати працювати на свободі.

У 2008 році були викладені результати дослідження, які говорили про те, що система електронних браслетів зменшує рецидивізму на 50% в порівнянні зі звичайним висновком. Замість того, щоб марніти в камері за гроші тих, хто платить податки, злочинець має можливість приносити користь суспільству.

Все це призвело до нереально низькими показниками укладених у в’язниці: при населенні країни 17 мільйонів, а укладених всього 11 600 чоловік.

Тим часом в Америці ця цифра становить 716 на 100 000 рекордний показник у всьому світі. Це все наслідок бездіяльності соціальних служб і відсутності програм реабілітації тих хто відсидів. Не маючи шансу повернутися до звичайної, нормального життя, багато знову скоюючи злочини потрапляють до в’язниці. З огляду на, що голландці буквально завозять укладених з-за кордону, щоб заповнити в’язниці, великим країнам, таким як наші не завадило б у них повчитися!

Нагадаємо, Смертельна повінь в Йорданії забрала життя 11 осіб: жахливі фото та відео негоди

Читайте також:  На Закарпатті оголошено план “Перехват” – розшукують чорний “БМВ”

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...